Oksepost

05/03/2001

Subject: FW: kõlakad

Filed under: junk — Sildid: — muda @ 09:25

Mina arvan, et palju süütuid inimesi saab selliste Eesti Energia interneti katsetustega elektrilöögi läbi surma või vähemalt modemeid ja ruutereid põleb küll ridamisi maha. Tegemist on selgelt ühekordse teenusega – internetti saad, aga disconnecti enam ei saa (Pätsi ajal oli selle asja nimi enesetapp, mitte aga internet).

Ma olen kuulnud ka, et Eesti Raudtee pidi hakkama peatselt andmesideteenust pakkuma. Ega siis muud ei olegi, kui ostad Balti jaamast kolm piletit internetti ja loomavagunis viiakse kenasti kohale, kusjuures teenusepakkuja poolt on tagatud ühenduskiirus 30 km/h. Selgelt tiblade teenus, 1941. aastal rääkis Zdanov ka, et tasuta internet ja puha, inimesed ronisid vagunitesse ja….

Niipalju veel uudistest, et Eesti Telefon pidada ostma ära ühe Ignalinja tuumaelektrijaama blokkidest, mille Leedu valitsus on lubanud sulgeda. Reaktor pannakse Sõle 14 majas tiksuma ning peatselt saavad ADSLi Plus´i kasutajad kuutasu eest ka elektrivõimust 10kw per user, ainult et miinusklemm tuleb neil plussile lisaks osta. Nii et liigume uutele turgudele – peatselt hakkame Eesti Energiaga konkureerima ning pole kaugel aeg, kui kaablikanalisatsioonist põlevkivi kaevandama hakkama. Kuuldavasti olevat televõrgud saanud tellimuse ehitada neli 2MB trakti orbitaaljaama MIR, nii et võrguteenuste talituses on loomisel päikesesüsteemi siseste võrguteenuste osakond.

Advertisements

Lisa kommentaar »

Kommentaare veel pole.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: