Oksepost

23/01/2002

Matemaatika

Filed under: junk — Sildid:, — muda @ 07:27

1. Sergei on kolme eelarvamusteta tüdruku mänedzher. Kui iga tüdruk maksab talle iga kliendi pealt 65 EEK siis mitut klienti peab iga tüdruk päevas teenindama, et Sergei saaks oma igapäevase kräkiraha 400 EEK?
Vastus: 6 kundet pluss üks laualtants. Sergei võiks muidugi kaaluda äritsemist Aivariga.

2. Merike tahab oma heroiini (220 g) lahjendada, nii et ta teeniks selle müümisel 20% rohkem. Mitu grammi täiteainet on tal vaja?
Vastus: 44g. Lisaaine peab väliselt sarnanema heroiiniga ja tal peab olema umbes sama sulamispunkt. Soovitatav on tuhksuhkur või pesupulber. Pesupulbri lisaeelis on selles, et ta väldib kliendi võimaliku nurina; miinuseks on edasise äri võimaluste järsk vähenemine.

3. Aivar saab Mersu virutamise eest 2 tonni, Bemari eest 1,5 ja Zhiguli eest 5 sotti. Kui ta on juba tõmmanud 2 Mersut ja 3 Zhigulit, mitu Bemarit peab ta veel ära liigutama, et saada kokku 8000 krooni?
Vastus: Puudu on 2500, st 2 Bemarit. Aivar võtab ilmselt siiski 3, siis jääb üks endale.

4. Goga läks tellitud tapmise eest aastaks kinni. Selle otsa eest maksti talle 15 000. Kui tüdruk, kellega ta koos elab, kulutab 2000 kuus, mitu krooni jääb siis vanglast tulnud Gogale ja mitu aastat ta saab, kui tapab selle neetud linnu, kes ta raha läbi lõi?
Vastus: 3000 (Goga vabanes tänu heale käitumisele juba 6 kuu pärast). Kui ta koksab linnu ära siin, võib ta uuesti saada aasta. Kui ta aga veab neetud laristaja üle idapiiri ja koristab ära seal, võib ta veel terve nahaga pääseda.

5. Peeter tegi kolmele oma kamba tüdrukule kõhu ette. Kui ta kambas on 13 tüdrukut, mitu protsenti neist läheb siis tema arvele?
Vastus: 23%, kuid üks tüdruk valetas (magas tegelikult Peetri parema käe Markoga), nii et tegelikult 15,4%.

6. Veera elatub poevargustest. Kui ta saab näpatud kauba müümisel 20% kauba väärtusest, mitme krooni väärtuses peab ta siis nädalas varastama, et teenida 500 krooni?
Vastus: 2500

7. Urmas ärandas laupäeva õhtul ühe null-seitsme, et tagaistmel oma 14-aastase girlfriendiga intiimkohtumist korraldada. Politsei tabas ta kõige kuumemal hetkel. Mitu aastat ta võib saada ärandamise ja alaealisega vahekorras olemise eest, kui sellele võib lisanduda vägistamissüüdistus?
Vastus: Urmas on 12-aastane, niisiis on ta juba järgmisel laupäeval oma sõbratariga kellegi teise autos.

Advertisements

Lisa kommentaar »

Kommentaare veel pole.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: