Oksepost

23/11/2009

Fw: Leidsin ühe vana hea kirjatüki : )

Filed under: junk — Sildid:, — muda @ 08:35

See e-mailikiri on saadetud sulle, et sa saaksid nikku. Kirja originaal asub Läyliäises, Soomes. Seda hoitakse ühes kurgipurk-macis. See kiri on Läyliäises ringelnud 9 korda. Nelja päeva pärast saad sa nikku, sest võtsid selle kirja vastu. See ei ole nali. Tussi hakkab tulema ustest, akendest, pliidiventilaatorist, külmutuskapi tagant, tuulutusavadest, ja kui sul on renditud postkast, siis on ka seal üks prullakas tuss ootamas, et see ära toodaks. Saada selle kirja koopiad neile inimestele, kes sinu arvates vajavad nikku. Ära saada raha, sest sellel, mis sünnib, pole hinda. Ära hoia seda e-maili endale, vaid saada see edasi e-mailide või kirjadena. Nikukirjaahelat ei tohi katkestada. Sa pead sõnumi edasi saatma nelja päeva jooksul. Kui tegutsed õigesti, saab nikk olema puhas ja hea.
Üks Nurmijärvi külasepp sai kirja 7.11.1956, aga ei saanud e-maili edasi saata, sest Bill Gates sai samal päeval alles 2-aastaseks. Pärast seda oli külasepp nii valusas suguühtes, et karjus oma häälepaelad ribadeks ja kaotas igaveseks kõnevõime. Külasepp oli saanud alati nikku lihtsalt rääkides, nii et tema nikusaamine lõppes nagu lõigatult. Tänasel päeval üritab külasepp saada nikku viipekeeles kõneldes, kuid kasina eduga.
Üks ajakirjanik sai 70 000 korda. Jean Ellen sai kolm korda, kuid kaotas need , sest ei jätkanud ahelat.
Oreus Vela Filipiinidelt kaotas munni kuus päeva pärast selle kirja saamist. Kui ta hiljem kirja edasi saatis, sai ta korra sõrmekeppi teha.
Constansino Diaz võttis samasuguse kirja vastu 1963. aastal. Ta soovis, et ta sekretär annaks talle 20 korda. Paar päeva hiljem sai ta
mänguautomaadis maasika ja võitis ühemargase panusega kaks marka.
Kutzur Tyruk, Türgi bussijuht, sai kirja, aga ei teadnud, mis on e-mail. Ta käis apteegis endale polüvitamiine ostmas, aga sai eksikombel viagrat. Ta sai eluaegse erektsiooni, mis oli nii valuline, et bussijuht Kutzur Tyrukil seisab praegu nii kõvasti, et ta saab kusta ainult küliliasendis ja otse trapiauku.
Arla Dirhik, kontoriametnik, sai kirja, kuid unustas selle nelja päeva jooksul edasi saata. Ta sai klamüüdia. Hiljem ta leidis kirja,
saatis selle edasi ning sai nikku ja süüfilise ühekorraga.
Taneli Kurppa, armeerija Kainuust, sai sellise kirja töökoha elektronpostkasti. Ta ei osanud kirja edasi saata. Nelja päeva
pärast jäid ta tunked malmitranspordilindi külge kinni ja ta kaotas käe. Haiglas sai ta eksikombel 11 kotitäit väga HIV-positiivset verd. Samal päeval haigestus ta HIV-i. Tänasel päeval käib ta iga päev raamatukogus laenutamas raamatuid, mis räägivad saatusest.
D.Fairchild ei uskunud sellesse kirja ja viskas selle prügikasti. Mõni päev hiljem öeldi talle, et ta ei saa enam kunagi nikku.
See kiri sai alguse Kokkolast ja selle originaali kirjutas Jaakko Keturi, üks Lõuna-Ameerika misjonär. Selleks, et see kiri teeks läyliäistele veel ühe ringi peale, pead saatma e-mailid oma sõpradele.
Paar päeva hiljem saad rõõmsa üllatuse osaliseks, ehkki sul ei pruugi olla vähimatki tahtmist.
Saada laiali viis eksemplari ja vaata, mis su püksis toimuma hakkab.
Kiire saatja boonuseks näed kirja saatmisele järgneval ööl und, milles saad kohaliku maksuametniku naiselt ja tütrelt päris rämedalt nikku. Maksuametnik ise on ka kohal ja selle kõige üle väga nördinud.

[Vaata ka vanemat versiooni: See ei ole nali ]

Advertisements

Lisa kommentaar »

Kommentaare veel pole.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: